٨ نکته مهم برای شناسایی کفش ایرمکس

٨ نکته مهم برای شناسایی کفش آیر مکس

نحوه شناسایی کفش ایرمکس

 

چگونه می‌توانید در مورد کفش ورزشی ایرمکس که  شما می خواهید آن را بخرید به این اطمینان برسید که اصلی است؟

٨ مرحله ای که در زیر به آن اشاره خواهد شد را دنبال کنید تا در مورد محصولی که خریداری کرده اید به اطمینان خاطر برسید :

 

١. جعبه کفش نایک اصل بسیار مقاوم بوده که شامل آرم  و بسته بندی بسیار منحصر به فردی می باشد. همچنین کفشی که انتخاب و خریداری کرده اید در درون جعبه ای برای شما ارسال میشود که بر اساس سن و سال و سلیقه شما انتخاب شده است.

٨ نکته مهم برای شناسایی کفش آیرمکس

 

٢. جعبه های نایک در یک طرفه آن دارای برچسب شامل نام، سایز،کشور سازنده، رنگ و شماره سبک است. شماره سبک معمولا  ٩ رقمی بوده و این خود می تواند دلیلی بر اصل بودن کفش باشد.

٨ نکته مهم برای شناسایی کفش آیر مکس

 

 

٣. جزئیاتی که در برچسب نوشته شده است  بر اساس سال، کشور تولید و سبک کفش آیرمکس متفاوت است. بعد از باز کردن و مشاهده کردن کفش بررسی کنید که آیا عددی که روی جعبه بوده با عدد روی برچسب کفش مطابقت دارد یا نه اگر تطابق داشتند دلیلی بر اصل بودن کفش است و در غیر این صورت کفش جعلی است . همچنین  وجود عنوان سایت اصلی نایک روی برچسب نیز میتواند دلیل  اصل بودن کفش باشد چون کفش های جعلی روی این برچسب سایت نایک را نمی نویسند.

٨ نکته مهم برای شناسایی کفش آیر مکس

 

 

٤. دلیل دیگر بر اصل بودن کفش نایک وجود لوگوی شرکت نایک در داخل کفش و اطراف آن است به گونه ای که مشاهده می‌فرمایید در داخل کفش از لوگو استفاده شده است. همچنین معمولا در کفش های نایک در قسمت بیرونی آن لوگو وجود دارد البته خود این به تنهایی نمی تواند دلیل بر اصل بودن کفش باشد زیرا در کفش های جعلی نیز لوگو وجود دارد و در برخی از سبک ها ممکن است لوگو پوشانده شود البته برخی نیز آن را به صورت کامل نمایش می دهند.

٨ نکته مهم برای شناسایی کفش آیر مکس

 

 

٥.شرکت نایک دارای لوگوی اختصاصی خودش است که این لوگو را بر روی کفش های خود قرار داده است. این  لوگو با دقت و بی نظیری بالایی بر روی کفش ها دوخته و یا چسبانده می‌شود. البته باید خاطر نشان کرد که لوگویی که بر روی کفش زده شده است توسط خود شرکت نایک بر روی آن دوخته یا چسبانده شده باشد نه اینکه بعدا  لوگو را به کفش اضافه کرده باشند.

٨ نکته مهم برای شناسایی کفش آیر مکس

 

 

٦.در مورد کفش های نایک ایرمکس اطمینان حاصل کنید که قسمت حباب مانند آن شفاف بوده و بسیار با کیفیت و روشن است.

٨ نکته مهم برای شناسایی کفش آیر مکس

 

 

٧. الگوها و علامت های نایک ایرمکس منحصر به فرد هستند همیشه اطمینان حاصل فرمایید که آنها دارای کیفیت بالا بوده و اگر کفش تازه است این علامت ها از بین نرفته باشند.

٨ نکته مهم برای شناسایی کفش آیر مکس

 

 

٨. در کفش های ایرمکس دوخت با کیفیت بالا دیده می‌شود. با دقت بالا دوخت کفش را بررسی کنید که بر روی پاشنه و قسمت پشتی کفش به صورت یکنواخت، تمیز و مرتب دوخته شده باشد.
٨ نکته مهم برای شناسایی کفش آیر مکس

برای خرید کفش ایرمکس از فروشگاه تیک تانا اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi