معرفی برند های معتبر ورزشی در جهان(بخش اول)

معرفی برندهای معتبر ورزشی در جهان

افزایش سطح آگاهی افراد نقشی کلیدی در افزایش آمار فروش کفش های ورزشی در ایالات متحده ایفا می کند.
این کفش ها به گونه ای طراحی شده اند که فشار ناشی از تمرینات ورزشی را تحمل می‌کنند. در ایالات متحده، ۱۴ برند ورزشی بزرگ و معتبر فعالیت میکنند که ما در این مطلب به صورت مختصر به معرفی آنها می‌پردازیم. در زیر ٣ برند بزرگ را به شما معرفی می‌کنیم.
شرکت های زیر اکثر مارک های مورد نظر ورزشی و کفش های ورزشی را تولید می کنند. صنعت کفش ورزشی در ایالات متحده پیشرفت چشمگیری داشته است چراکه بیشتر شرکت های بزرگ پیشرو در این صنعت آمریکایی هستند. آگاهی بهداشتی افراد باعث این رشد حیرت انگیز در فروش شده است. این آگاهی بهداشتی باعث شده که مشتریان آگاه از یک سبک خاص جهت خرید و استفاده از مناسب ترین و راحترین لباسها و کفش های ورزشی در طول امور عادی آمادگی جسمانی خود استفاده کنند.

 

١. Nike

این شرکت چند ملیتی آمریکایی از ۸ سپتامبر ۱۹۶۹ بر بازار کفش ورزشی در ایالات متحده مسلط بوده است. همچنین یکی از بهترین مارک های ورزشی در دنیا است. این شرکت با شعار : فقط انجامش بده سهم بزرگی از بازار آمریکا را به خود اختصاص داده است و یک برند پیشرو در سراسر جهان برای محصولاتی از جمله پوشاک ورزشی، کفش، تجهیزات و لوازم جانبی میباشد.
در نهایت، شرکت نایک در تلاش است تا پایه قوی خود را قوی تر کند. با این حال، این شرکت موفقیت های زیادی در خارج از کشور و در کشورهایی مانند چین به دست آورده است که باعث افزایش تجارت روز افزون خود با این کشور ها شده است. اگر چه شرکت ‘آ دی داس’ در یک رقابت تنگاتنگ با نایک در ایالات متحده و همه جای دیگر است. اما نایک هنوز بازار جهانی را رهبری می کند و در جایگاه نخست، محکم و استوار به حرکت خود ادامه میدهد.

معرفی برند های معتبر ورزشی در جهان(بخش اول)

 

٢. Adidas

این شرکت یک شرکت چند ملیتی در آلمان است و تولید کننده محصولات ورزشی مانند کفش های ورزشی ،پوشاک و لوازم جانبی می‌باشد و به عنوان یکی از دو برند مهم پوشاک ورزشی در جهان شناخته شده است. با این حال ” آ دی داس ”  از رقیب بزرگ تر خود، یعنی نایک بویژه در تمام بازار مهم ایالات متحده، عقب است. با این وجود ‘آ دی داس’ رشد فروش بیش از ٣٠ ٪ را در سال گذشته در آمریکا داشته است.
در سال ۲۰۱۷، شرکت adidas توانست کفش های کتانی کلاسیک خود را دوباره احیا کند و به یک منبع برای پوشیدن کفش های شیک تبدیل شود. ‘آ دی داس ‘با درک هر چه بهتر خود از تقاضای مشتری و استراتژی بازاریابی باور نکردنی  از جوردن که یک مارک معروف نایک بود، پیشی گرفت.

معرفی برند های معتبر ورزشی در جهان(بخش اول)

 

٣. Under Armour

 شرکت ‘آندر آرمور” یک تولیدکننده محصولات ورزشی پیشرو در آمریکا است که پوشاک ورزشی و  همچنین کفش ورزشی را تولید می کند. اگرچه این شرکت در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد و به تبع آن یک نام تجاری بسیار جوانتر از ‘آ دی داس” و”نایک”بود، ولی در دوره کوتاهی موفق شد جایگاه سوم را در لیست بهترین مارک های ورزشی در ایالات متحده بدست آورد.
موفقیت آرمور به عملیات های دوست دار محیط زیست، استفاده خلاقانه از فن آوری های پارچه ای و به رسمیت شناختن آن از سوی جوامع محلی و ورزش کاران حرفه ای نسبت داده می شود.
با این حال، شرکت در تلاش برای رقابت در آمریکای شمالی بوده، جایی که تقاضا برای محصولاتش تا حد انتظار قوی نبوده است.

معرفی برند های معتبر ورزشی در جهان(بخش اول)

 

برای برگشت به صفحه اصلی محصولات اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi