درباره ما

امروزه زیاد شدن دغدغه‌کاری و پر بودن اوقات روزمره تاثیر خیلی چشم گیری بر زندگی افراد، خصوصا درکلان شهرها گذاشته و خیلی از افراد خریدها و حتی نیازهای اساسی و ضروری زندگی خود را به دفعات مکرر و روزها به تعویق می‌اندازند. چیزی که امروزه روز به روز بر اهمیت آن افزوده می‌شود وقت است و صرفه جویی در آن بسیار می‌تواند به نفع افراد باشد. اکثر خریدهای ما انسان ها به صورت حضوری انجام می‌شود و این میتواند باعث ‌هدر رفتن وقت بسیار زیادی خصوصا در کلان شهرا شود و افراد مجبورند ساعت های طولانی را صرف خریدهای حتی جزئی خود نمایند به همین دلیل می‌توان گفت که همەی افراد نیازمند راهی دیگر برای خرید و برطرف کردن نیازهای خود هستند که حداکثر صرفەجویی را در زمان و و هزینه های خود داشته باشند. علاوه بر این میتوانند بابت میل خود و با صبر و حوصله کافی نیازهای خود را برطرف کرده و بهترین انتخاب را از لحاظ کیفیت و اورجینال بودن داشته باشند وخرید نمایند.

اهداف:

فروشگاه اینترنتی تیک تانا با هدف معرفی بهترین برندهای کفش از سال ٩٤ فعالیت خود را شروع کرده و خواهان ایجاد و فراهم کردن زمینه ای مناسب، سریع، کم هزینە و مطمئن برای هم وطنان عزیز است تا نیازهای خود را در زمینه خرید کفش مناسب تامین کنند و تجربه ای جدید و لذت بخش از خرید خود داشته باشند. فروشگاه اینترنتی تیک تانا به دلیل قرار گرفتن در موقعیتی مناسب و هموار در رابطه با وارد کردن کفش اورجینال صفر و کارکرد توانسته از این موقعیت به نحوه احسن استفاده کند و به بهترین شکل در خدمت هم میهنان گرامی باشد. کیفیت محصولات ما ضمانت انتخاب شما سروران است.

از دیگر اهداف ما میتوان به این اشاره کرد که ما به این خاطر تصميم گرفتيم كه كفش كاركرد را به محصولات خود اضافه كنيم چون افزايش قيمت محصولات خارجى و داخلى باعث شد كه بسيارى از هم وطنان عزيزمان قادر به خريد كفش مناسب نباشند و نتوانند از آن بهره ببرند ولى اكنون با وجود كفش هاى كاركرد و اصلى شركت نايك هم وطنان عزيز ميتوانند با قيمت مناسب اين محصولات را خريدارى نمايند و از آن بهترين استفاده را كرده و در جهت سلامتى خود گام بردارند.

ما به شما کمک خواهیم کرد که کفش مورد علاقتان را راحت انتخاب نمایید.
ما بە شما کمک خواهیم کرد کە در همه اوقات ،خصوصا روزهای خاص و به یادماندنی زندگیتان در بهترین حالت ظاهر شوید.
با ما همیشه شیک پوش و جذاب باشید.
با ما از قدم گذاشتن، پیاده روی و ورزش لذت ببرید.